Nie wiesz co warto kupić? Czytaj i dodawaj rzetelne RECENZJE, OPINIE i TESTY z całej sieci w jednym miejscu: na allstuff.pl.
Oszczędzaj swój czas i pieniądze, kupując tylko najlepsze produkty i usługi.
Sprawdź też "prawo konsumenta" by każda Twoja reklamacja lub zwrot towaru były zawsze pozytywnie rozpatrzone.

Czym jest allstuff.pl

Czym jest allstuff.pl

Czym jest allstuff.pl?

W skrócie allstuff.pl można nazwać sposobem na dobre i bezpieczne zakupy, w czasach, w których jesteśmy zalewani tysiącami towarów, często odbiegających jakością, ergonomią lub wyglądem od tego o czym informują nas reklamy tych produktów.

Oto przykład dla którego warto dołączyć do allstuff.pl - oczywiście za darmo:

Jakiś czas temu potrzebowałem wymienić telefon komórkowy. Skuszony pięknymi zdjęciami w reklamach, które przedstawiały cud technologii, z ogromnym ekranem w błyszczącej metalowej obudowie. Hasła głosiły: „Olbrzymi wyświetlacz! bateria: 350h pracy! wbudowany aparat fotograficzny 5Mpx!”. Już wiedziałem, że musi być mój;).

Znalazłem ten model na aukcji internetowej za 80% ceny sklepowej, licytuję...i za dwa dni odbieram paczkę od kuriera. W pośpiechu otwieram pudełko a tu nie miła niespodzianka – na zdjęciach jakoś ładniej wyglądał. Biorę go do ręki a metalowa obudowa okazuje się kiepską plastikową imitacją :/ w dodatku trzeszczącą… Myślę sobie no dobra przecież nie pisali, że ma metalową obudowę reszta na pewno jest ok!  Pierwszy start: na naprawdę dużym ekranie pojawia mi się animacja rodem z Atari! ogromne pixele rażą mnie po oczach :/ .  Robię pierwsze foto: na ekranie wygląda w miarę dobrze, niestety sytuacja zmienia się po przerzuceniu zdjęcia na komputer. Na monitorze to samo zdjęcie przedstawia mój pokój, który ogarnia mgła i pada w nim śnieg;)… Po chwili zastanowienia mówię do siebie „p…ć to! … to tylko telefon i ma służyć do dzwonienia a nie do szpanu czy robienia zdjęć!”

…tydzień później po sformatowaniu baterii tak jak przykazuje instrukcja okazuje się, że telefon w trakcie rozmowy nadal rozładowuje się już po ok. trzech godzinach!  Jeszcze raz czytam instrukcję i niewierze! Tekst małym druczkiem: „Czas pracy podczas czuwania (przy wyłączonym wyświetlaczu): 350h; Czas pracy podczas rozmowy: 210min;”

Po tej sytuacji stwierdziłem, że nie możemy dawać się tak oszukiwać! Musimy jakoś z tym walczyć! A naszą najlepszą bronią są rzetelne recenzje, testy lub opinie osób, które miały do czynienia z poszczególnymi  przedmiotami.

Masz wiedzę na temat jakiegoś towaru to opisz swoje spostrzeżenia na allstuff.pl . Dzielmy się naszą  wiedzą na ten temat a stworzymy w ten sposób bazę informacji, dzięki której nasze zakupy będą trafne i będą sprawiać nam radość nie rozczarowanie.

Łatwiej jest szukać testów w jednym miejscu a nie w całym Internecie, dlatego też zachęcam do dodawania tak zwanych gorrrących linków. Są to adresy(linki) do artykułów: recenzji lub testów znalezionych w sieci WWW.

Dodawanie gorrrących linków jak i pisanie recenzji jest w allstuff.pl wynagradzane za pomocą wyróżnień i opcji dodatkowych więcej możesz dowiedzieć się na stronach:

Dlaczego warto się zarejestrować?

Dlaczego warto pisać recenzje?

Dlaczego warto dodawać gorrrące linki?

Jak byś miał jakiekolwiek niejasności to zawsze uzyskasz pomoc klikając w (Tutaj Ikona ?).

Na skróty